Highlights : बाढी पहिरो प्रभावित जिल्लाहरुमा राहत कार्यक्रम संचालन निर्देशिका २०७४ मा संशोधन सम्वन्धी जानकारी  |   बाढी पहिरो प्रभावित जिल्लाहरुमा राहत कार्यक्रम संचालन निर्देशिका २०७४  |   Flood loss relief program for 30 districts  |   Important Information Related to Publication of DoA in Media  |   Information Related to Custom Exemption of Agricultural Goods & Commodities in Nepal  |  

Information Officer

Dr. Ram Krishna Shrestha
Senior Agriculture Extension Officer

Phone No.: 01-5523269
Cell: 9851212550
Email: rksathi05@gmail.com

Staff list

कृषि विभाग हरिहरभवनमा हाल कार्यरत रहेका कर्मचारीहरू र सम्पर्क नम्वर

 

सि नं.

पद

कर्मचारीको नामथर

सम्पर्क नम्बर

इमेल

कैफियत

1

महानिर्देशक

डा. डिल्ली राम शर्मा

9841369615

sharmadilli.2018@gmail.com

 

2

उपमहानिर्देशक

सूर्य प्रसाद पौडेल

9851172188

suryapaudel4@gmail.com , suryapaudel@ymail.com

 

3

उपमहानिर्देशक

रेणु अधिकारी

9841621990

radhikari07@yahoo.com

 

4

उपमहानिर्देशक

प्रकाशकुमार सञ्‍जेल

9841277459

 sanjel55@gmail.com

 

5

उपसचिव

यादव सुवेदी

9851099777

 doa.agri2014@gmail.com

01-5521648

6

प्रमुख लेखा नियन्त्रक

   

 

 

7

वरिष्ठ कृषि अर्थविज्ञ

विनोद कुमार भट्टराई

9841154892

binodbhattarai_69@yahoo.com

01-5524229

8

वरिष्ठ कृषि अर्थविज्ञ

सन्तोष राज पौडेल

9855053218

 srajpaudel@gmail.com

 01-5524226

9

वरिष्ठ कृषि अर्थविज्ञ

महेन्द्रनाथ पौडेल

   

 

10

वरिष्ठ कृषि अर्थविज्ञ

हरि प्रसाद पण्डित

   

PACT काज

11

वरिष्ठ कृषि अर्थविज्ञ

आशा शर्मा

9841530392

 hope.adhi@gmail.com

 

12

वरिष्ठ कृषि अर्थविज्ञ

भानुभक्त भट्टराई

 

 

 

13

वरिष्ठ वागवानी विकास अधिकृत

गोकर्ण  राज अर्याल

9841298534

 

RISMFP काज

14

वरिष्ठ वागवानी विकास अधिकृत

नारायण काफ्ले

9857032270

narankaphle@gmail.com

 

15

वरिष्ठ कृषि प्रसार अधिकृत

डा. रामकृष्ण श्रेष्‍ठ

9851212550

rksathi05@gmail.com

 

16

वरिष्ठ कृषि प्रसार अधिकृत

शिवसुन्दर घिमिरे

9841373902

ghimiresss@yahoo.com

 

17

वरिष्ठ कृषि प्रसार अधिकृत

किशोर प्रसाद पन्त

 

 

PMAMP काज

18

वरिष्ठ बाली संरक्षण अ.

सुधिर पौडेल

9841373693

 

 

19

शाखा अधिकृत

अच्युत प्रसाद पुडासैनी

9841359334

 

 

20

शाखा अधिकृत

पवन कुमार रेग्मी

9862178942

regmipaban@yahoo.com

मन्त्रालय काज

21

शाखा अधिकृत

केदारनाथ पोखरेल

9841375800

 

 

22

कानून अधिकृत

उत्तम गौतम

9841494394

 

 

23

लेखा अधिकृत

नन्‍दा राम कँडेल

9858051151

 

काज कर्णाली प्रदेश मन्त्रालय

24

लेखा अधिकृत

नन्द कुमार प्रधान

9851239232

 

 

25

कृषि प्रसार अधिकृत

नविन भण्डारी

   

 

26

कृषि प्रसार अधिकृत

 सालिक राम पौडेल

9847006010

 

 

27

कृषि प्रसार अधिकृत

रिक्त

 

 

 

28

वाली विकास अधिकृत

सम्झना लामिछाने (भुसाल)

 

 

 

29

मत्स्य विकास अधिकृत

रिक्त

 

 

 

30

वागवानी विकास अधिकृत

रञ्जु महर्जन

9843325561

 

 

31

कृषि अर्थविज्ञ

विष्णुकान्त सेढाई

9841359815

bk_sedhay@yahoo.com

 

32

कृषि अर्थविज्ञ

श्यामराज विष्ट

9849264415

 

 

33

कृषि अर्थविज्ञ

महेश सापकोटा

9857014122

sapkotamahes@gmail.com

 

34

कृषि अर्थविज्ञ

नारायण प्रसाद पाठक

9845620248

 

 

35

कृषि अर्थविज्ञ

रिक्त

 

 

 

36

कृषि अर्थविज्ञ

रिक्त

 

 

 

37

कृषि अर्थविज्ञ

रिक्त

 

 

 

38

नायव सुव्वा

राष्ट्रकुमार के.सी.

9841443582

rastra_kc@yahoo.com

 

39

नायव सुव्वा

बाबुराम शर्मा

9847275364

 pokhrelbabu034@gmail.com

 

40

नायव सुव्वा

हेमशर्मा पोखरेल

9856028219

 

PACT काज

41

नायव सुव्वा

टिका कृष्ण काफ्ले

9744015434

 

 

42

नायव सुव्वा

कल्याण कुमार सुवेदी

 

 

PACT काज

43

नायव सुव्वा

रुक्मणी देवी भट्टराई

 

 

 

44

नायव सुव्वा

रविना देवकोटा

9851156072

 

 

45

नायव सुव्वा

टीका प्रसाद घिमिरे

 

 

 

46

नायव सुव्वा

रिक्त

 

 

 

47

लेखापाल

सुशिलकुमार दाहाल

9842837014

mailmeshusil@gmail.com

 

48

लेखापाल

रेम प्रसाद भण्डारी

 

 

 

 

टाइपिष्ट ( ना.सु.)

मन्नुकुमार खत्री

9841864573

 

 

 

टाइपिष्ट

रिक्त

 

 

 

 

टाइपिष्ट

रिक्त

 

 

 

 

टाइपिष्ट

रिक्त

 

 

 

49

प्राविधिक सहायक (एगृ.इको)

देवेन्द्र थापा

 

 

 

50

प्राविधिक सहायक (एगृ.इको)

पवनकुमार तिवारी

 

 

जोन कैलाली

51

प्राविधिक सहायक (एगृ.इको)

सविना राई

9807351887 sabinarai357@gmail.com

 

52

प्राविधिक सहायक (एगृ.इको)

रिक्त

 

 

 

53

प्राविधिक सहायक (एगृ.इको)

रिक्त

 

 

 

55

खरिदार

मुकुन्द भण्डारी

9813763109

 

 

56

खरिदार

नुवा रोकाया महत

 

 

 

60

सवारी चालक

कान्छा मगर

9843444523

 

 

61

सवारी चालक

रविन्द्र खत्री

 

 

काज सूचना तथा सञ्‍चार

62

सवारी चालक

गोविन्द अधिकारी

9841910374

 

 

63

सवारी चालक

लक्ष्मीवहादुर महर्जन 

9841369602

 

 

64

सवारी चालक

न्हुच्छेवहादुर महर्जन

9741041529

 

 

65

सवारी चालक

सुरेश महर्जन

9841235913

maharjansuresh23@yahoo.com

 

66

सवारी चालक

कुमार थापा

9849362034

 

 

67

 कार्यालय सहयोगी   

अर्जुन तामाङ्ग

 

 

 

68

कार्यालय सहयोगी    

श्रीराम घिमिरे

9841721115

 

 

69

कार्यालय सहयोगी    

महन्तलाल डंगोल

9841015340

 

 

70

कार्यालय सहयोगी    

गजेन्द्र खत्री

9841485458

 

 

71

कार्यालय सहयोगी    

पूण्यप्रसाद सापकोटा

9741055928

 

 

72

कार्यालय सहयोगी    

चिरञ्जिवी आचार्य

9841817888

 

 

73

कार्यालय सहयोगी    

गजेन्द्रप्रसाद अर्याल

9841452409

 

 

74

कार्यालय सहयोगी (स्वीपर)   

जमुना पोडे

 

 

 

75

कार्यालय सहयोगी    

रिक्त

 

 

 

76

कार्यालय सहयोगी    

रिक्त

 

 

 

77

कार्यालय सहयोगी    

रिक्त

 

 

 

78

कार्यालय सहयोगी    

रिक्त

 

 

 

79

कार्यालय सहयोगी    

रिक्त

 

 

 

80

कार्यालय सहयोगी    

रिक्त

 

 

 

81

कार्यालय सहयोगी    

रिक्त

 

 

 

82

कार्यालय सहयोगी    

रिक्त

 

 

 

 

करारका कर्मचारीहरु

लेखापाल

चिरञ्जिवि सिलवाल

 

 

 

लेखापाल

जीवनकृष्ण रघुवंशी

9841380086

 

 

कम्प्युटर अपरेटर

राजेन्द्र कोजु

9841132564

 

 

कम्प्युटर अपरेटर

लक्ष्मीप्रसाद दुवाल

9841616231

duwalpp@gmail.com

 

सहायक कम्प्युटर अपरेटर

अस्मिता खनाल

9849655049

ashmitakhanal.ak@gmail.com

 

सहायक कम्प्युटर अपरेटर

रीता पौडेल

 

 

 

सवारी चालक

ईश्वर महर्जन

 

 

 

सवारी चालक

गिरी प्रसाद बजगाईँ

 

 

 

कार्यालय सहयोगी   

सम्झना थापामगर

 

 

 

१०

कार्यालय सहयोगी   

सुमन थापा

 

 

 

११

कार्यालय सहयोगी   

प्रदिप थापा

 

 

 

१२

कार्यालय सहयोगी   

तिलरूपा खत्री

9841020500

 

 

१३

कार्यालय सहयोगी   

इन्द्रकला कंडेल

9847247074

 

 

१४

कार्यालय सहयोगी   

शुष्मा गिरी

 

 

 

१५

कार्यालय सहयोगी   

रामकृष्ण सुवेदी

 

 

 

१६

कार्यालय सहयोगी   

भीम कुमारी रानामगर

 

 

 

१७

स्वीपर

लक्ष्मी पोडे

 

 

 

१८

कार्यालय सहयोगी (बगैँचे)

राम बहादुर तामाङ